Nagrania z lotu ptaka – 6 dronów, które zrobią to najlepiej

Autor: Alina
Data: 20 lipca 2020
Kategoria: Drony

Minęły czasy, w których tylko niektórzy mogli pozwolić sobie kupić nowego drona. Teraz każdy, kto chce pocieszyć siebie taką zabawką, może znaleźć odpowiedni dla siebie. Na rynku znajdziemy  modele z różną funkcjonalnością i kompletowaniem. Największą popularność mają te z kamerą i możliwością filmowania. Oczywiście, wiele z nas chcą wykorzystać drony nie tylko w celach rekreacyjnych, a również, żeby uchwycić szczęśliwe chwile i piękny obraz wokół nas.

Jakie drony najlepiej zrobią nagrania z lotu ptaka?

Przedstawiamy nasz ranking najlepszych modeli.

6. DJI Mavic Air Arctic

Ostatnie miejsce w tej liście zajmuje dron Mavic Air Arctic od DJI. Nadaje się dla pierwszych lotów nawet dla początkujących. Dzięki składanej i kompaktowej konstrukcji tego modelu możesz zabrać go wszędzie. Maksymalny czas lotu do 21 minut, rozwija wysokość do 5000 metrów z prędkością do 69 km/h.

Maksymalna rozdzielczość filmów: 3840×2160, zdjęć: 4056×3040.

Ma trójosiowy stabilizator kamery, więc otrzymasz zdjęcia i filmy w wysokiej jakości, nie martwiąc się o szczegóły wykonania. Również ma opcje filmowania w zwolnionym tempie – jeśli chcesz zaakcentować uwagę na pewnym detalu, – masz pewność, że z tym dronem to ci się uda.

DJI Mavic Air Arctic

5. Parrot Anafi

Ten model będzie jednym z najlepszych wersji dla tych, kto poszukuje prostego w użytkowaniu i kompaktowego modelu z możliwością poszerzenia swojego potencjału w nagraniu wideo lub fotografowania. Maksymalnie sprawdzi się w podróży lub odpoczynku za miastem.

Czas lotu to 25 minut, prędkość 55 km/h. Rozdzielczość wideo 4KJest możliwość transmisji strumieniowa zdjęć i wideo synchronizowana w czasie rzeczywistym.

Innowacyjny zoom, rozmaite tryby lotu, wyróżniające efekty i opcje dodatkowe pozwolą ci otrzymać unikatowe nagrania z powietrza.

Parrot Anafi

4. DJI Mavic Pro

Głównym plusem tego dziecka jest jego wymiary w formie złożonej. Drugi plus to jakość nagrywania wideo. Trzecim jest pewny i jakościowy lot.  Jest odporny na wiatr. Posiada bardzo przydatny automatyczny tryb pracy. Świetnie działa jako kamerzysta, gdy trzeba nakręcić się bez udziału innych ludzi.

Maksymalny czas lotu: 27 minut, prędkość maksymalna: 65 km/h, stabilizator trójosiowy i kamera 4K, Maksymalny zasięg transmisji sygnału: 7 km.

Mavic Pro to idealny dron, zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Filmuje w rozdzielczości 4K przy 30 fps przy maksymalnej szybkości transmisji 60 mbps. Jeśli zamierzasz poważnie wziąć udział w filmowaniu z dronów, Mavic Pro to świetna wersja, która na pewno się sprawdzi.

DJI Mavic Pro

3. DJI Mavic Mini Fly More Combo

 DJI Mavic Mini Fly More Combo – to kompaktowy dron z wyraźnie potężnym potencjałem, ważący nieco więcej niż przeciętny smartfon, pozwalający każdemu użytkownikowi bez trudności uchwycić jasne chwile swojego życia z najlepszej perspektywy.

Maksymalny czas lotu do 30 minut, rozwija wysokość do 2000 metrów.

Ten model zapewnia 12-megapikselowe zdjęcia lotnicze i 2.7 K Wideo Quad HD. Kamera jest zamontowana w 3-osiowym, zmotoryzowanym zawieszeniu zapewniającym doskonałą stabilność kamery i wyraźne, płynne wideo.

2. DJI Phantom 4 Pro V2.0

Wersja ulepszona unikatowego quadrocoptera. Do tej pory DJI P4P V2.0 jest jednym z najlepszych narzędzi w zajmowanej niszy dronów konsumenckich do realizacji wysokiej jakości zdjęć i treści wideo z powietrza. Jego potencjał zdążyli ocenić nie tylko amatorzy, ale i profesjonaliści.

Maksymalny czas lotu: 30 minut, prędkość maksymalna: 72 km/h, rozdzielczość wideo 4K 60fps, maksymalna szybkość przesyłania sygnału: 7 km.

Ten model ma funkcję pokonywania przeszkód z pięciu stron, co znacznie pomoże uważnym pilotom. Kamera o rozdzielczości 20 Mpix pozwoli na uzyskanie zdjęć i wideo wysokiej jakości, a także umożliwia wykonywanie zdjęć seryjnych.

DJI Phantom 4 Pro V2.0

1. DJI Mavic 2 Pro

To jest najlepsze, co mogą zaoferować do tej pory twórcy dronów nowoczesnemu użytkownikowi, który szuka niedrogich, zaawansowanych technologicznie rozwiązań do realizacji wysokiej jakości zdjęć lub filmów z powietrza.

Mavic 2Pro pozwoli zarówno początkującym na wakacjach, jak i profesjonalistom w pracy, uzyskać maksymalny wynik połączony z morzem pozytywnych emocji.

Dzięki temu modelu uzyskasz najdłuższy czas lotu – 31min, a prędkość rozwiniesz nawet do 72km/h.

Doskonały aparat, który można przełączać do fotografowania z wewnętrznej części, odpowiednio, aby uzyskać inny kąt pola widzenia, co w niektórych sytuacjach jest bardzo wygodne. Kamera o rozdzielczości 20 Mpix nawet z dużej wysokości tworzy obraz o wysokiej jakości i szczegółowości.

DJI Mavic 2 Pro

Dron jest niezwykłym, innowacyjnym urządzeniem. Producenci coraz bardziej starają się nas zdziwić lepszą funkcjonalnością, kompletacją, poziomem jakości. Decydując się na zakup drona w celu nagrania filmów i robienia zdjęć, zwracamy szczególną uwagę na rozdzielczość kamery, czas i stabilizację lotu.  Pamiętaj, że najlepszym dronem jest twój. I to nie zależy od marki.

Podobne wpisy

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Newsy i aktualności

Donec rutrum congue leo eget malesuada. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus.  Vestibulum ante ipsum primis in faucibus